Verras me
Terug naar account
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)

Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.09.2024
Hamerprijs: € 220

Omschrijving van het lot


Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta.

Afmetingen inclusief sokkel. 

Product details
Titel

Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)

Breedte/diepte

33 cm

Hoogte

102 cm

Veilingsdatum

10/09/2024 - 12/09/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

1474

Lot ID

25953

Conditie rapport


Chips to the plaster figurine. 

Referenties


Detailfoto's


Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

RELIGIEUS
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600