Een lithografie
Getekend rechts onderaan.
Gemerkt P/A.
Gedateerd 1979.

">

Een lithografie
Getekend rechts onderaan.
Gemerkt P/A.
Gedateerd 1979.

">
Umberto GIANGRANDI (1943) "La Doce" 1979. (W:38 x H:47 cm)
Lot 1316

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Umberto GIANGRANDI (1943) "La Doce"

Een lithografie
Getekend rechts onderaan.
Gemerkt P/A.
Gedateerd 1979.

Umberto GIANGRANDI (1943)

38 cm

47 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

1316

25913

Lea VANDERSTRAETEN (1929) ‘Hooimijten’, olie op doek

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léon BONNAT (1833-1922) 'Napolitaine Au Palais Farnese' 1867. (W:27 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Godfried Vervisch (1930-2014) ‘Meisje voor een Venster’, 1964.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - Hundred Thousand Dollars' 1993.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Henri DETHIER (1939-2009) 'Anderlues Jonction' olie op doek. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Brabantse Trekpaarden'

Romain STEPPE (1859-1927) 'Zeezicht'

Schattingsprijs: € 200 - 300