Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar'. (L:28 x W:60 x H:35 cm)
Lot 066

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar'

Een groot beeld gemaakt uit geglazuurde faience.
Getekend 'Domien Ingels'
Getekend Maes Frères, Gent.

Domien INGELS (1881-1946)

28 x 60 x 35 cm

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

66

25900

Two small chips.

Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas en Kandelaar'. (H:34,5 x D:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:24 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arthur CRACO (1869-1955) 'Enigmatique sourire'. (L:16,5 x W:14 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Plaue Schierholz 1817, een porseleinen tazza versierd met kindjes onder een mand. 20ste eeuw. (L:19 x W:19,5 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem. (H:34 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Haan'. (D:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas'. (H:14 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dresden en Sitzendorf, drie stuks polychroom porselein. Saksen, Duitsland. (L:11 x W:20 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300