Een Syrische tafel met twee bijhorende stoelen, Marqueterie en koper inleg, 19de eeuw. (L:87 x W:121 x H:80 cm)

Hamerprijs: € 2.000

Een Syrische tafel met twee bijhorende stoelen, Marqueterie en koper inleg, 19de eeuw.

Heel rijk afgewerkt met inlegwerk van been, ebbenhout, palmhout, notelaar, koper en messing.

De tafel afgewerkt met een ingelegde scène, de stoelen met figuren.

Stoelen: 98 x 47 x 43 cm.
tafel: 121 x 87 x 80 cm.

87 x 121 x 80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

26

25863

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000

Een rood lederen zeteltje

Schattingsprijs: € 150 - 250

2 hoge velours zetels

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Philippe VANDENBERG (1952-2009) ‘Over de Val van de Engel’ (1993-1996)

Schattingsprijs: € 50.000 - 80.000

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500