Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok. (L:13,5 x W:18 x H:22 cm)
Lot 005

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Met originele doos en papieren.

13,5 x 18 x 22 cm

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

5

25816

The clock has not been tested. For long term accuracy, we advise you to contact a watchmaker.

Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre
Jaeger Le Coultre

Een paar verguld bronzen kandelaars, gemonteerd met kristal, Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (H:51 x D:34 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke tafelklok gemaakt uit glas en afgewerkt met groene email en cloisonné. (L:4 x W:6 x H:8,5 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een grote karteklok, Faux Boulle, Napoleon 3 stijl gemonteerd met verguld brons. 20ste eeuw. (L:15 x W:40 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok 'Engel met een Haan', brons en marmer. 19de eeuw. (L:14 x W:26,5 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld. (D:3,4 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar marmer cassolettes, gemonteerd met brons, Ramskoppen. Circa 1900. (L:17 x W:22 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, verguld brons in een Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Vieux-Paris schouwklok met zijstukken, in de stijl van Jacob Petit. 19de eeuw. (L:13 x W:25 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800