Een broche, Herlaldiek voor het 'Kasteel van Ingelmunster', 18kt geel goud. (W:6,3 x H:5,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 19.06.2024
Hamerprijs: € 1.800

Een broche, Herlaldiek voor het 'Kasteel van Ingelmunster', 18kt geel goud.

De linkse helft van het heraldiek voor de familie 'de Phloto', kastheelheren van het Kasteel van Ingelmunster.

Broche niet gemerkt, maar getest op 18kt geel goud.
Verder rijk afgewerkt met kroon, leeuw en arend, zeer fijn geciseleerd.
De rechtse herladiek waarschijnlijk een latere vervanging.

Totaal brutogewicht: 66g.

6,3 cm

5,5 cm

19/06/2024 - 20/06/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

353

25810

Een broche, Herlaldiek voor het

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Le tapageur'. (W:120 x H:171 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar oorbellen, 18kt wit goud met een briljant en een Myanmar Zuidzee parel.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 4 bollen gemaakt uit natuursteen en marmer. 20ste eeuw. (D:9 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een muziekdoos 'Atlas Organette' met bijhorende platen. (L:37 x W:45 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek 'Schommelpaard', mooie zwarte patine. (L:43 x W:137 x H:107 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Franse Gotische 'Kofmoor', cire perdue, 15de/16de eeuw. (H:11,5 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schenkkan, blauw-wit porselein met zilver. Nederland, 17de eeuw. (L:12 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Gilles GREVINCK (1812-1872) 'Ceremoniële Beker of Ciborie' Zilver, Nederland, 1850. (L:14 x W:14 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500