Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857. (W:23 x H:28 cm)
Lot 684

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Verder afgewerkt met heiligen en martelaren en een afbeelding van Christus, Heilige Anna, Julia van Ancyrade en anderen

Stadsmerk voor Sint Petersburg, 1857.
Essayeursmerk Eduard Fyodorovich Brandenburg, 1857.
Makersmerk TCB.

23 cm

28 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

684

25487

Een Kelk, verguld met email plaquettes voor de Vier Evangelisten, Cabochons. Neogotiek. (H:21,5 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een gepatineerd terracotta beeld van Onze Lieve Vrouw van Lourdes, 19de eeuw. (H:110 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Winterlandschap, een schilderij, getekend G. Gillis, 1937. (W:80 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Floris JESPERS (1889-1965) 'Zittende Vrouw', 1915. (W:39 x H:51,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke houtsculptuur van een heilige met een boek, eik, 17de eeuw. (L:17 x W:20 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Célestin NANTEUIL (1813-1873) 'Romantische Scène met Engelen' 1862. (W:143 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Michel DUTRIEU (1910-1993) 'Naakt'. (W:38 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een set Dalmatieken en Romeinse Kazuifel, bijgevoegd een Romeinse Kazuifel, Stola en maniple. Borduurwerk.

Schattingsprijs: € 300 - 500