Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld. (D:3,4 cm)
Lot 004

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.
Model 2849-9SC

34mm.

3,4 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

4

25431

Een paar Cassolettes met verborgen kandelaars, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (H:24 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar marmer en bronzen cassolettes in Empire stijl, decor met zwanen. Circa 1880. (L:17 x W:21 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

James PRADIER (1790-1852) 'Schouwklok met een gezeten dame'. (L:21 x W:45 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Longines en Omega Deville, twee polsuurwerken. (W:3,2 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar verguld bronzen kandelaars, gemonteerd met kristal, Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (H:51 x D:34 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm. (D:3,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl. (H:93,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200