Een schouwklok, boulle stijl marqueterie inleg, gemonteerd met verguld brons. 20ste eeuw. (L:15 x W:32 x H:56 cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Een schouwklok, boulle stijl marqueterie inleg, gemonteerd met verguld brons. 20ste eeuw. (L:15 x W:32 x H:56 cm) |
Afmetingen | 15 x 32 x 56 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 576 |
Lot ID | 25411 |