Een kolomklok, marqueterie inlegwerk en verguld brons. 19de eeuw. (L:15 x W:25 x H:46 cm)
Lot 1057

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een kolomklok, marqueterie inlegwerk en verguld brons. 19de eeuw.

Binnenwerk getekend SSI.

15 x 25 x 46 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

1057

25402