Titel | Een kolomklok, marqueterie inlegwerk en verguld brons. 19de eeuw. (L:15 x W:25 x H:46 cm) |
Afmetingen | 15 x 25 x 46 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 1057 |
Lot ID | 25402 |