Een antieke Russische icoon 'Johannes De Doper', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)
Lot 668

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een antieke Russische icoon 'De Doop van Christus door Johannes De Doper', 19de eeuw.

In de linkerhandt houdt Johannes een kelk met 'Het Lichaam van Christus'.

31 cm

35,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

668

25389

Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon

Een antieke kerkkandelaar, verguld brons, Neogotiek. (H:93 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur van een profeet, 'Sculpture du val de boi, Catalonië', 12de eeuw. (L:9 x W:20 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971. (W:52 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een set antieke houtgesculpteerde en vergulde kruisbeelden en toppen, zilverbrokaat borduurwerken. 19de eeuw. (W:37 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'. (W:120 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Een antieke Russische icoon 'Transfiguratie - Verheerlijking op de Berg Tabor' 19de eeuw. (W:27 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een verzegelde theca met relikwie van het Heilige Kruis, De Ligno Cruxis DNJC.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie relikwieën en religiosa, Paasnagel, verzegelde papieren relikwieën en Agnus Dei.

Schattingsprijs: € 150 - 250