Een grote staande klok met Compenserende slinger, uur, seconden en datum. Empire, 19de eeuw. (L:26 x W:57 x H:220 cm)

Hamerprijs: € 360

Een grote staande klok met Compenserende slinger, uur, seconden en datum. Empire, 19de eeuw.

Slinger rijk afgewerkt in verguld brons, met zwanen en 'Cornes D'abondance'.

26 x 57 x 220 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

574

25378