Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996. (W:14 x H:15 cm)
Lot 1389

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Gepatineerd brons.
Onderaan getekend.

Genummerd: 594/1350
Dated 1996.

Jan DESMARETS (1961)

14 cm

15 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

1389

25372

Jan DESMARETS (1961)
Jan DESMARETS (1961)
Jan DESMARETS (1961)
Jan DESMARETS (1961)
Jan DESMARETS (1961)
Jan DESMARETS (1961)
Jan DESMARETS (1961)
Jan DESMARETS (1961)
Jan DESMARETS (1961)
Jan DESMARETS (1961)

Arthur CRACO (1869-1955) 'Enigmatique sourire'. (L:16,5 x W:14 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gesculpteerd hoekkapiteel, witsteen. (L:36 x W:40 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Émile André BOISSEAU (1842-1923) 'La Défence du Foyer'. (L:28 x W:45 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 1.600 - 1.800

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal. (H:76,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke houtsculptuur van een heilige, polychromie, 14de eeuw. (W:27 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jean ROULLAND (1931-2021) 'Hippocrates'. (L:17 x W:13 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970. (W:5,5 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Giuseppe D'ASTE (1881-1945) 'Twee putti' Carrara marmer. (L:23 x W:45 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800