Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007. (L:30 x W:40 x H:56 cm)
Lot 182

Schattingsprijs: € 4.000 - € 6.000

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Gepatineerd brons.
Genummerd 8/8.

Provenance:
Leonhard's Fine Art Gallery, December 2006.
Private Belgische collectie.
Inclusief een certificaat gemaakt door Leonhard's Fine Art Gallery.

Gis DE MAEYER (1942)

30 x 40 x 56 cm

Schattingsprijs

€ 4.000 - € 6.000

Lot nummer

182

25362

Gis DE MAEYER (1942)
Gis DE MAEYER (1942)
Gis DE MAEYER (1942)
Gis DE MAEYER (1942)
Gis DE MAEYER (1942)
Gis DE MAEYER (1942)
Gis DE MAEYER (1942)
Gis DE MAEYER (1942)

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970. (W:5,5 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Madonna met kind op een maansikkel, een antieke houtsculptuur. Circa 1500-1520. (L:18 x W:32 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'. (L:27 x W:43 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Louis MASCRÉ (1871-1929) 'Een bronzen tafellamp met een Pierrot'. Circa 1900. (L:16 x W:31 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Naar Michelangelo, 'Lorenzo Di Medici', gepatineerd brons. (L:19 x W:23 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Émile André BOISSEAU (1842-1923) 'La Défence du Foyer'. (L:28 x W:45 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 1.600 - 1.800

Heilige Antonius met kind, Polychroom gips. Circa 1900. (L:20 x W:32 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een buste van een nobele, gemaakt uit gepatineerd plaaster en staande op een pedestal. (H:182 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250