Een albast gesculpteerd relief, Mechelen, 17de eeuw. Deels verguld, Calvarie. (W:10 x H:12 cm)

Hamerprijs: € 900

Een albast gesculpteerd relief, Mechelen, 17de eeuw. Deels verguld, Calvarie.

Een gesculpteerd relief, 'Christus sterft aan het kruis'. Mechelen, 17de eeuw.

Totale afmetingen: 20 x 22,5 cm.

10 cm

12 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

631

25344