Een albast gesculpteerd relief, Mechelen, 17de eeuw. Deels verguld, Calvarie. (W:10 x H:12 cm)
Hamerprijs: € 900
Titel | Een albast gesculpteerd relief, Mechelen, 17de eeuw. Deels verguld, Calvarie. (W:10 x H:12 cm) |
Breedte/diepte | 10 cm |
Hoogte | 12 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.125 |
Lot nummer | 631 |
Lot ID | 25344 |