Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Rustende Herder met geiten'. (W:101 x H:71 cm)
Lot 290

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Rustende Herder met geiten'

Olie op doek.
Getekend links onderaan.

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)

101 cm

71 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

Lot nummer

290

25337

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)

Een antieke Russische icoon 'Moeder Gods van Kazan' met vergulde rizza. (W:27,5 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Umberto GIANGRANDI (1943) "La Doce" 1979. (W:38 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Sneeuwlandschap'. (W:58 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef MEES (1898-1987) 'Compositie'. (W:115 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een schilderij, 'Nature Morte' olie op doek, getekend Saverys. (W:100 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke icoon 'De Doop van Christus', 17de/18de eeuw. (W:26 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Nederlandse School, 'Storm Buiten De Haven', antiek schilderij, olie op doek. 18de eeuw. (W:165 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Salvador DALI (1904-1989) 'Don Quichote De La Mancha'. (W:175 x H:225 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200