Titel | Herend Porselein, 'Apponyi Purple' een 83-delig handgeschilderd porselein servies. (L:41 x W:31 cm) |
Lengte | 41 cm |
Breedte/diepte | 31 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Schattingsprijs | € 1.500 - € 2.500 |
Lot nummer | 78 |
Lot ID | 25131 |
One plate chipped.
Boch Frères Keramis, twee uitzonderlijke vazen, geglazuurde faience. 19de eeuw. (H:122 x D:63 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Limoges Haviland, model 'Bengal' een koffieservies in porselein. (L:16 x W:23 x H:14 cm)
Schattingsprijs: € 50 - 100
Toegeschreven aan Jacob PETIT (1796-1868) 'Twee figuren & Twee vazen' polychroom porselein. (H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Drie Tafellampen' voor Amphora. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
PMP, een polychroom porseleinen tafellamp, 20ste eeuw. (H:56 x D:34 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300