Herend Porselein, 'Apponyi Purple' een 83-delig handgeschilderd porselein servies. (L:41 x W:31 cm)
Lot 078

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Herend Porselein, 'Apponyi Purple' een 83-delig handgeschilderd porselein servies.

Groot met verscheidene serveeraccessoires. Koffie en theepot, kandelaar, sauskom, plateau's en serveerschalen, koffietassen en ondertassen.

'Apponyi Purple' decor.

Lengte

41 cm

31 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

78

25131

One plate chipped.

Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,
Herend Porselein,

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:38 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Boch Frères Keramis, twee uitzonderlijke vazen, geglazuurde faience. 19de eeuw. (H:122 x D:63 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Limoges Haviland, model 'Bengal' een koffieservies in porselein. (L:16 x W:23 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Toegeschreven aan Jacob PETIT (1796-1868) 'Twee figuren & Twee vazen' polychroom porselein. (H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Drie Tafellampen' voor Amphora. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

PMP, een polychroom porseleinen tafellamp, 20ste eeuw. (H:56 x D:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een koffie en theepot, faience gemonteerd met zilver. Namur, 18de eeuw. (L:9,5 x W:13 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500