Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'. (L:79 x W:79 x H:47 cm)
Lot 152

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'

Brass and patinated metal.

Tommaso BARBI (1944)

79 x 79 x 47 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

152

25113

Two small scratches in the glass.

Otherwise in good condition.

Tommaso BARBI (1944)
Tommaso BARBI (1944)
Tommaso BARBI (1944)
Tommaso BARBI (1944)
Tommaso BARBI (1944)
Tommaso BARBI (1944)
Tommaso BARBI (1944)

Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast. (H:74 x D:120 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een mid-century luchter 'Sputnik', circa 1970. (D:50 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Helge SIBAST (1908-1985) '465 Stoelen' voor Sibast. (L:49 x W:53 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een demi-lune consoletafel met marmer blad, periode empire. (L:57 x W:143 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Arne QUINZE (1971) 'Drie Bijzettafels'. (L:66 x W:49 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'. (W:190 x H:144 cm)

Een tuintafel met vier stoelen en twee armstoelen, Teak. (L:110 x W:150 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke spiegel, verguld en gepatineerd hout, laat 18de, vroeg 19de eeuw. (W:84 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600