Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)
Lot 1470

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw.

31 cm

35,5 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

1470

25059

Een Russische icoon,
Een Russische icoon,
Een Russische icoon,
Een Russische icoon,

Een processiekruis, brons, rijk afgewerkt met cabochons. (W:33 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joannes VAN DAMME (1798-1869) 'Kelk' zilver met email. Neogotiek, Brugge. 1855. (H:24,5 x D:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Ongelovige Thomas de Apostel, olie op paneel. Duitsland, 16de eeuw. (W:62 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Griekse Icoon, 'Heilige Filothei', 20ste eeuw. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Biais Frères & Fils, een gehamerde kelk. Zilver, Frankrijk. 519g. (H:18,2 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw. (L:18 x W:26 x H:70 cm)

Een zeslobbige ciborie, verguld messing met verzilverde medaillons. Neogotiek. (H:30 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek fragment van een Romeinse Kazuifel, Johannes de Doper, Vlaanderen, 16de eeuw. (W:74 x H:140 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800