Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Vier tekeningen' (W:34 x H:50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 19.06.2024
Hamerprijs: € 340

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Vier tekeningen'

Waterverf op papier.

50 x 34 cm
41,5 x 30 cm.
31 x 24 cm
40 x 27 cm

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

34 cm

50 cm

19/06/2024 - 20/06/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

519

24895

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

Een zilver en Guilloché email fotokader, eerste helft 20ste eeuw. (W:8 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Fred BERVOETS (1942) 'Lithografie'. (W:45 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eddy HOET (1947) 'Compositie'. (W:100 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een hanger met miniatuur schilderij van een dame, getekend Jehan. Zilver. (W:6,8 x H:8,7 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - 1000 Pounds' 1993. (W:70 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Emile CLAUS (1849-1924) 'Londres' 1915. (W:22 x H:30 cm)

Een antieke Russische icoon 'Moeder Gods van het Brandende Braambos' en 4 Heiligen'. 18de eeuw. (W:27 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre Gustave DE WALSCHE (XIX) 'Figuren nabij een boerderij' 1831. (W:51 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600