Een bijzettafel in twee niveau's, gefineerd hout, Art Deco. (H:64 x D:80 cm)

Dit stuk werd verkocht op 19.06.2024
Hamerprijs: € 500

Een bijzettafel in twee niveau's, gefineerd hout, Art Deco.

64 cm

80 cm

19/06/2024 - 20/06/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

33

24884

Een bijzettafel in twee niveau

Ico PARISI (1916-1996) 'Terni Desk' voor Mim Roma. (L:157 x W:180 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een zonnespiegel, verguld en gesculpteerd hout. (D:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Roger De Winter. (L:46 x W:237 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een commode met 3 lades in Lodewijk XVI. 18de eeuw. (L:55 x W:132 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie bijzettafels, marqueterie inlegwerk. Twee met een marmer blad. Circa 1980. (L:33 x W:42 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

H. Lemoine, Paris, een verguld en geëboniseerde dresse met witte Carrara marmer. Napoleon 3. (L:46,5 x W:130 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een consoletafel van hoge kwaliteit, lichte eik. (L:40 x W:250 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Kanneboord' gedateerd 1661. 17de eeuw. (W:184 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300