Een bijzettafel in twee niveau's, gefineerd hout, Art Deco. (H:64 x D:80 cm)
Dit stuk werd verkocht op 19.06.2024
Hamerprijs: € 500
Titel | Een bijzettafel in twee niveau's, gefineerd hout, Art Deco. (H:64 x D:80 cm) |
Hoogte | 64 cm |
Diameter | 80 cm |
Veilingsdatum | 19/06/2024 - 20/06/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 33 |
Lot ID | 24884 |
Ico PARISI (1916-1996) 'Terni Desk' voor Mim Roma. (L:157 x W:180 x H:72 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Roger De Winter. (L:46 x W:237 x H:84 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een commode met 3 lades in Lodewijk XVI. 18de eeuw. (L:55 x W:132 x H:99 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Drie bijzettafels, marqueterie inlegwerk. Twee met een marmer blad. Circa 1980. (L:33 x W:42 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
H. Lemoine, Paris, een verguld en geëboniseerde dresse met witte Carrara marmer. Napoleon 3. (L:46,5 x W:130 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200