Maison Dominique 'tafel', houtfineer. Art Deco. (L:300 x W:140 x H:72 cm)
Lot 059

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Maison Dominique 'tafel', houtfineer. Art Deco.

André Domin (1883-1962) en Marcel Genevrière (1885-1967).

Getekend 'Dominique Paris' onder het tafelbald en bovenop de voet.

Marcel GENEVRIERE (1885-1967)

300 x 140 x 72 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

59

24782

Maison Dominique
Maison Dominique
Maison Dominique
Maison Dominique
Maison Dominique
Maison Dominique
Maison Dominique
Maison Dominique
Maison Dominique
Maison Dominique

Een zonnespiegel, verguld en gesculpteerd hout. (D:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke koffer met florale marqueterie, 18de eeuw. (L:53 x W:124 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'. (L:79 x W:79 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een ronde bijzettafel, gepatineerd metaal en hout. Art Deco/Bauhaus. (H:66 x D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Salontafel'. (L:60 x W:140 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Een antieke 'Kanneboord' gedateerd 1661. 17de eeuw. (W:184 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groen gepatineerde, metalen tuinbank met armleuningen. (L:60 x W:124 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Guillemain (XX) 'Vogel' een art deco beeld, faience met cracquelé decor. (L:11 x W:30 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200