Een koorkap, schoudervelum en Romeinse Kazuifel, borduurwerk met afbeeldingen van brood en vissen, Heilige Geest.

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 200

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

516

24118

Een antieke en fijne houtsculptuur van een Kardinaal, getekend J. MEFAUT, Fecit. 18de eeuw. (L:10,5 x W:18,5 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900). (L:16 x W:27 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee kazuifels, twee vaandels. Borduurwerken.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar staanders, gesculpteerd hout in Neogotische stijl. (L:50 x W:50 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bourdon, Gent (Attr) 'Relikiquarium en Wijwatervat met een relikwie van het Heilig Kruis', Cruxis DNJC. (L:6 x W:9 x H:28,5 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een grote Multi-Theca met 45 relikwieën voor Martelaars. (W:8 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur van een engel, polychromie, 18de eeuw. (W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing. (H:23 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800