Een Kazuilfel, Romeinse Kazuifel en Stola, Borduurwerken met afbeelding van Jezus Christus, Rex Regum.

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 220

Een Kazuilfel, Romeinse Kazuifel en Stola, Borduurwerken met afbeelding van Jezus Christus, Rex Regum 'The King of Kings'.

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

512

24115

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een Modernistisch interieur voor kapel, altaar, tabernakel, lezenaar en tafel. Circa 1960. (L:45 x W:149 x H:230 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Twee vergulde cibories, Art Deco. Eén met email afbeeldingen van Jezus Christus en dieren. (H:16,5 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Drie Russische iconen waarvan 2 met een verzilverde Rizza, 19de eeuw. (W:26 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote kerkkandelaar, Smeedijzer. (H:184 x D:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 27/09/1670. (W:183 x H:183 cm)

Een mooi geschilderde icoon met 'Faux Email', 'Moeder Gods van Korsun', 20ste eeuw. (W:18 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een reliquarium monstrans met 6 relikwieën, kunstbrons en cloisonné email. 1901. (W:16 x H:36 cm)