Een bijzetkast met twee lades, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. (L:39 x W:72 x H:81 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 150

Een bijzetkast met twee lades, marqueterie inlegwerk en een marmer blad.

39 x 72 x 81 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

270

24099

Een attractieve 'Bahut', houtsculpturen. Italië, 19de eeuw. (L:38 x W:130 x H:171 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een hallbank, Oostenrijk of Italiaanse Renaissance, 19de eeuw. (L:54 x W:100 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Arthur Etienne & Soeur, Bruxelles, een notelaren meubel, Henry Deux. 19de eeuw. (L:61 x W:150 x H:208 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 5-deur kast, 'Buffet à Cinq Portes', Vlaamse Renaissance, 17de eeuw. (L:66 x W:183 x H:197 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een ronde bijzettafel, gepatineerd metaal en hout. Art Deco/Bauhaus. (H:66 x D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Italiaanse school, een bed, marqueterie inlegwerk, 19de eeuw. (L:218 x W:151 x H:150 cm)

Helge SIBAST (1908-1985) '465 Stoelen' voor Sibast. (L:49 x W:53 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een antieke koffer, Notelaar, 17de/18de eeuw. (L:68,5 x W:178 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600