Een antieke houtgesculpteerde koffer of kist, 18de eeuw. (L:52 x W:98 x H:56 cm)
Lot 265

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een antieke houtgesculpteerde koffer of kist, 18de eeuw.

52 x 98 x 56 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

265

24005

Een uitzonderlijke grote Spaanse tafel, bovenblad uit één stuk, notelaar. 19de eeuw (L:94 x W:473 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000

Een hallbank, Oostenrijk of Italiaanse Renaissance, 19de eeuw. (L:54 x W:100 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pia MANU (XX) 'Salontafel'. (L:60 x W:140 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Een ovale tafel, bijgevoegd een demi lune tafel en 4 stoelen. (L:101 x W:136 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Maison Dominique '10 Stoelen'. Art Deco. (L:52 x W:45 x H:104 cm)

H. Lemoine, Paris, een verguld en geëboniseerde dresse met witte Carrara marmer. Napoleon 3. (L:46,5 x W:130 x H:105 cm)

Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'. (L:79 x W:79 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een grote winkel vitrinekast, Pine, Neoklassiek, 19de eeuw. (L:60 x W:260 x H:288 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500