Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw. (L:22 x W:27 x H:87 cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 950
Titel | Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw. (L:22 x W:27 x H:87 cm) |
Afmetingen | 22 x 27 x 87 cm |
Veilingsdatum | 20/03/2024 - 20/03/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.188 |
Lot nummer | 504 |
Lot ID | 23910 |
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Neogotische kelk, gemonteerd met email plaquettes en cabochons. Frankrijk. 950/1000. 540g.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw. 2,310 kg.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500