Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw. (L:22 x W:27 x H:87 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 950

Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent.

Rijk gedecoreerd met polychroom decor, afbeelding van goudbrokaat en IHS logo.

19de eeuw.

22 x 27 x 87 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.188

Lot nummer

504

23910

Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Neogotische kelk, gemonteerd met email plaquettes en cabochons. Frankrijk. 950/1000. 540g.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een vergulde hout gesculpteerde reliekenhouder met een verzegelde reliek van het Heilig Kruis. 18de eeuw.

Een Neoromaanse miskelk, verguld messing. (1933).

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een ciborie, verzilverd metaal. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500