Unterweissbach, een grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:31 x W:78 x H:32 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 2.000

Unterweissbach, een grote paardenkoets, polychroom porselein

Een grote vierspan, gemerkt Unterweissbach. Duitsland, 20ste eeuw.

31 x 78 x 32 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

130

23880

Overall the carriage is in excellent condition.
Some negligable restoration is needed to the ropes of the horses.
No restorations, cracks or hairlines were found. UV checked.

Hélène LATHOUMETIE (1961) 'Vazen en een tazza'. (H:38 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Sèvres, 'Papegaaien en Pauwen' polychroom porselein. (W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'. (H:23 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Napoleon en de generaals, polychroom porselein. 15 + 3 stuks. (L:9,5 x W:10 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Sèvres, een juwelendoosje met handgeschilderd decor, 19de eeuw. (L:10 x W:10 x H:5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Guillemain (XX) 'Vogel' een art deco beeld, faience met cracquelé decor. (L:11 x W:30 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hans ACHTZIGER (1918-2003) twee paarden, biscuit porselein voor Hutschenreuther. 20ste eeuw. (L:20 x W:41 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) '7 miniatuur vazen' voor Amphora. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300