Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta. (L:23 x W:38 x H:38 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 170

Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta.

Naar een model van Eugenio Pattarino.
Onderaan getekend.

Paolo MARIONI (XX)

23 x 38 x 38 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

139

23765

Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)
Paolo MARIONI (XX)

Fabergé 'Fine China', vijf polychroom porselein sierborden en een mandje. (D:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Karl TUTTER (1883-1969) Een Pic-Fleur met putto voor Hutschenreuther. (H:24,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:35 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hans ACHTZIGER (1918-2003) twee paarden, biscuit porselein voor Hutschenreuther. 20ste eeuw. (L:20 x W:41 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pladijs' voor Amphora. (W:86 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

P.P Limoges, Frankrijk, Decor 'Zwanen', een groot 74-delig dineerservies. (L:27 x W:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600