Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek. (H:53 x D:14 cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 200
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) |
Titel | Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek. (H:53 x D:14 cm) |
Hoogte | 53 cm |
Diameter | 14 cm |
Veilingsdatum | 20/03/2024 - 20/03/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 176 |
Lot ID | 23625 |
Zestien vazen en kruiken, Guérin, Dubois, Losson, Bouffioulx. (H:47 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Romeo REGA (1925-1984) een paar vloerlampen. Italië, 20ste eeuw. (L:29 x W:29 x H:135 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Gerald EASDEN (XX)'Twee lounge zetels en een Ottoman' voor Module. (L:100 x W:90 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Gilbert Monteyne naar Caessens, een grote vaas in Vlaams Aardewerk. 2013. (L:35 x W:53 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Fabergé 'Fine China', vijf polychroom porselein sierborden en een mandje. (D:30,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250