Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Spinster' gepatineerd brons. (L:26 x W:29 x H:73 cm)
Lot 323

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Spinster' gepatineerd brons.

Getekend Math. Moreau. Gestempeld 'E. Colin & Cie, Paris'.

Totale hoogte inclusief marmer: 84 cm.

Mathurin MOREAU (1822-1912)

26 x 29 x 73 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

323

23512

Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)

Een antieke houtsculptuur van een heilige met gesel. 17de eeuw. (W:10 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Heilige Catherine, een antieke houtsculptuur, waarschijnlijk 18de eeuw. (L:8 x W:13 x H:32 cm)

Drie grote beelden 'De Heilige Familie' Polychroom gips. Circa 1900. (W:93 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke houtsculptuur van een heilige met een boek, eik, 17de eeuw. (L:17 x W:20 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ugo CIPRIANI (1887-1960) 'Dame met een pauw' Art Deco. (L:14,5 x W:71 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een elegante buste van een half naakte dame, gesculpteerde marmer, 19de eeuw. (L:26 x W:45 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'. (L:27 x W:43 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een Art Deco 'Speerwerper'. Brons gemonteerd op marmer. Getekend Secondo. (L:23 x W:75 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500