1985 Château d'Yquem, Sauternes, 2 flessen.
Lot 648

Schattingsprijs: € 400 - € 600

1985 Château d'Yquem, Sauternes, Twee flessen.

30/01/2024 - 31/01/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

648

23476

WIJN
Frans Defour 'Modena' een mid-century dressoir. (L:48 x W:278 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

WIJN
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857. (W:23 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

WIJN
Een Russisch Triptiek icoon, Christus Pantocrator en twee heiligen, Vermeil Rizza, mahonie. Circa 1900. (L:7,5 x W:66 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

WIJN
Een groot lot varia wijnen (geen minimumprijs) - 6.

Schattingsprijs: € 150 - 250

WIJN
Een messing Schijfkandelaar, 'Heemskerk' model, Noord-West Europa, Laat 15de eeuw. (H:20 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

WIJN
Een figuur 'Madonna met kind', gesculpteerde ivoor. Circa 1300-1330. (W:4,7 x H:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 2.500 - 3.500

WIJN
Gilles GREVINCK (1812-1872) 'Ceremoniële Beker of Ciborie' Zilver, Nederland, 1850. (L:14 x W:14 x H:38 cm)

WIJN
Een vermeil kelk, zilver, late Barokke periode, waarschijnlijk Duitsland. 18de eeuw. 616g. (H:24,5 x D:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200