Een antieke Corpus Christi gemonteerd op een geëboniseerd houten crucifix, ivoor, 19de eeuw. (L:9,5 x W:22,5 x H:52,5 cm)
Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 320
Titel | Een antieke Corpus Christi gemonteerd op een geëboniseerd houten crucifix, ivoor, 19de eeuw. (L:9,5 x W:22,5 x H:52,5 cm) |
Afmetingen | 9,5 x 22,5 x 52,5 cm |
Veilingsdatum | 30/01/2024 - 31/01/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 550 |
Lot ID | 23396 |
Een houtgesculpteerde 'Corpus Christi', Jansenistische afbeelding. (W:40 x H:115 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twee vergulde cibories in Neogotische stijl, bijgevoegd een Modernistische kelk met pateen. (H:30 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke houtsculptuur van een heilige met een boek, eik, 17de eeuw. (L:17 x W:20 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250