Een antieke Corpus Christi gemonteerd op een geëboniseerd houten crucifix, ivoor, 19de eeuw. (L:9,5 x W:22,5 x H:52,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 320

Een antieke Corpus Christi gemonteerd op een geëboniseerd houten crucifix, ivoor, 19de eeuw.

9,5 x 22,5 x 52,5 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

550

23396

Een houtgesculpteerde 'Corpus Christi', Jansenistische afbeelding. (W:40 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee vergulde cibories in Neogotische stijl, bijgevoegd een Modernistische kelk met pateen. (H:30 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke houtsculptuur van een heilige met een boek, eik, 17de eeuw. (L:17 x W:20 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een icoon 'Olga van Kiev', 20ste eeuw. (W:17 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Heilige Genoveva van Parijs, polychroom terracotta met glazen ogen. (W:17 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee 'Hostie bakvormen' smeedijzer, circa 1800. (L:103 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340