Een antieke kolomklok afgewerkt met een paard. Brons, 19de eeuw. (L:18 x W:27 x H:62 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 500

Een antieke kolomklok afgewerkt met een paard. Brons, 19de eeuw.

Op het fronton met een gravure:  'J. Décalet, 1870'.

18 x 27 x 62 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

41

23248

Een schouwklok, verguld brons, Empire. 'Cupido en de fontein'. Frankrijk, 19de eeuw. (L:8,5 x W:22 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Higgs & Diego Evans, Londen, een Engelse schouwklok met 8 bellen en een gong, 18de eeuw. (L:23 x W:36 x H:63 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een grote staande klok met Compenserende slinger, uur, seconden en datum. Empire, 19de eeuw. (L:26 x W:57 x H:220 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons en Sèvres porselein. 19de eeuw. (L:20 x W:53 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937. (D:3,4 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een paar marmer, verguld en gepatineerd bronzen kandelaars met putti, Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. (L:16,5 x W:16,5 x H:71,5 c

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz. (D:2,75 cm)