Een schouwklok, model 'Lyre', verguld brons en geëboniseerd hout. 19de eeuw. (L:13 x W:22 x H:61 cm)
Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 650
Titel | Een schouwklok, model 'Lyre', verguld brons en geëboniseerd hout. 19de eeuw. (L:13 x W:22 x H:61 cm) |
Afmetingen | 13 x 22 x 61 cm |
Veilingsdatum | 30/01/2024 - 31/01/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 813 |
Lot nummer | 19 |
Lot ID | 23245 |