Een schouwklok, model 'Lyre', verguld brons en geëboniseerd hout. 19de eeuw. (L:13 x W:22 x H:61 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 650

Een schouwklok, model 'Lyre', verguld brons en geëboniseerd hout. 19de eeuw.

Binnenwerk getekend Japy Frères.
Tweede helft van de 19de eeuw.

13 x 22 x 61 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

19

23245

Een schouwklok, model
Een schouwklok, model
Een schouwklok, model
Een schouwklok, model
Een schouwklok, model
Een schouwklok, model
Een schouwklok, model
Een schouwklok, model
Een schouwklok, model
Een schouwklok, model
Een schouwklok, model