Oscar HOGE (1884-1965) 'Vissers op de kade' olie op doek. (W:100 x H:80 cm)
Lot 450

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Oscar HOGE (1884-1965) 'Vissers op de kade' olie op doek.

Getekend rechts onderaan.

Oscar HOGE (1884-1965)

100 cm

80 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

450

23093

Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)
Oscar HOGE (1884-1965)

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Jean-Marie BUTAYE (1945) 'Diptiek'. (W:50 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules DUBOIS (1888-1958) 'Boszicht'. (W:69 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek schilderij 'Marine', olie op paneel. (W:39 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een decoratief schilderij 'Abstract' olie op doek. (W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Ploegen'. (W:69 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Mbaye DIOP (1951-2013) 'Compositie' 1998. (W:100 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek schilderij 'Reizigers bij de waterpomp' olie op doek. 19de eeuw. (W:61 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150