Een antieke schouwklok, verguld brons in een Lodewijk XVI stijl. Decor met ramskoppen. Circa 1880. (W:45 x H:53 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 600

Een antieke schouwklok.

Verguld brons in een Lodewijk XVI stijl. Decor met ramskoppen.

Binnenwerk gemerkt 'Marti'.

Circa 1880.

45 cm

53 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

42

23012

Een antieke Siciliaanse schouwklok, gemonteerd met schildpad en verguld brons. Italië, 18de eeuw. (L:20 x W:36 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een schouwklok, verguld brons, Empire. 'Cupido en de fontein'. Frankrijk, 19de eeuw. (L:8,5 x W:22 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar marmer cassolettes, gemonteerd met brons, Ramskoppen. Circa 1900. (L:17 x W:22 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw. (L:12 x W:28 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee zijstukken, marmer. Circa 1900. (L:15 x W:54 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar verguld bronzen kandelaars, gemonteerd met kristal, Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (H:51 x D:34 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld. (D:3,4 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600