CORNEILLE (1922-2010) 'Best Friends' een lithografie, 91/120, 1982. (W:27 x H:40 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 170

CORNEILLE (1922-2010) 'Best Friends' een lithografie, 91/120, 1982.

CORNEILLE (1922-2010)

27 cm

40 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

465

22959

CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Boerderij'. (W:110 x H:70,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Emile CLAUS (1849-1924) 'Loo Sept, 1916' Twee lithografieën. (W:42 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eugène DEMANE (1940) 'Language'. (W:50 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke Russische vierveldicoon, 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Leon ENGELEN (1943) 'Schapen en een herder'. (W:90 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul DELVAUX (1897-1994) 'Illustratie voor L'Orage', 18/20. (W:29,8 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een icoon 'Olga van Kiev', 20ste eeuw. (W:17 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Santa Maria della Pia, Venetë' 1922. (W:36 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200