Fred BERVOETS (1942) 'Zelfportret' een ets. (W:32,3 x H:14,6 cm)
Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 240
Fred BERVOETS (1942) |
Titel | Fred BERVOETS (1942) 'Zelfportret' een ets. (W:32,3 x H:14,6 cm) |
Breedte/diepte | 32,3 cm |
Hoogte | 14,6 cm |
Veilingsdatum | 30/01/2024 - 31/01/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 458 |
Lot ID | 22947 |
Een antiek schilderij 'Christus gebonden aan de kolom', olie op doek. 18de eeuw. (W:74 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw. (W:70 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500