Fred BERVOETS (1942) 'Zelfportret' een ets. (W:32,3 x H:14,6 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 240

Fred BERVOETS (1942) 'Zelfportret' een ets.

Waarschijnlijk getekend 'Zelfportret' links onderaan, getekend Bervoets rechts onderaan.

Fred BERVOETS (1942)

32,3 cm

14,6 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

458

22947

Fred BERVOETS (1942)
Fred BERVOETS (1942)
Fred BERVOETS (1942)
Fred BERVOETS (1942)
Fred BERVOETS (1942)
Fred BERVOETS (1942)

Pal HORVATH (1936) 'Compositie'. (W:65 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'. (W:36 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

André SZABO (1923-2007) 'Zonder titel' 1972. (W:60 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Boerderij'. (W:110 x H:70,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek schilderij 'Christus gebonden aan de kolom', olie op doek. 18de eeuw. (W:74 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500

Drie Russische iconen waarvan 2 met een verzilverde Rizza, 19de eeuw. (W:26 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'Petit port de Reztre, Point du Raz, Bretagne'. (W:59 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600