Hendrik VERHEGGEN (1809-1883) 'Schapen in een bos' School van Barbizon, olie op doek. (W:46 x H:58 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 400

Hendrik VERHEGGEN (1809-1883) 'Schapen in een bos' School van Barbizon, olie op doek.

Getekend rechts onderaan.

Hendrik VERHEGGEN (1809-1883)

46 cm

58 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

437

22824

Hendrik VERHEGGEN (1809-1883)
Hendrik VERHEGGEN (1809-1883)
Hendrik VERHEGGEN (1809-1883)
Hendrik VERHEGGEN (1809-1883)
Hendrik VERHEGGEN (1809-1883)
Hendrik VERHEGGEN (1809-1883)
Hendrik VERHEGGEN (1809-1883)
Hendrik VERHEGGEN (1809-1883)

Nederlandse School, 'Storm Buiten De Haven', antiek schilderij, olie op doek. 18de eeuw. (W:165 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Pal HORVATH (1936) 'Compositie'. (W:65 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar antieke 'Pendant Schilderijen', Landschappen met figuren. 18de eeuw. (W:36 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jean-Marie BUTAYE (1945) 'Abstract' 1987. (W:70 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Félicien ROPS (1833-1898) Een collectie van 7 gravures en etsen. (W:15,8 x H:22,8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Félix DE BOECK (1898-1995) 'De Val van Icarus'. (W:47 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hermanus RIJKELIJKSHUIJSEN (1813-1883) 'Rivier en bomen'. (W:57 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'. (W:24 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500