Creswick & Co Een antiek Victoriaans 'Toastrekje', zilver, Sheffield, Engeland. 1840. (L:12 x W:19 x H:17 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 320

Creswick & Co Een antiek Victoriaans 'Toastrekje', zilver, Sheffield, Engeland. 1840.

Gemerkt: Creswick & Co (Thomas, James & Nathaniel Creswick)

Bruto: 364g.

12 x 19 x 17 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

352

22786

Creswick & Co Een antiek Victoriaans

ZILVERWERK
Een verzilverde samovar met glas, staande op leeuwen. (W:33 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
Joseph Dejean, Parijs, een stel misampullen, zilver. 1846-1865. 650g. (L:15 x W:26 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Een verguld bestek 'SBS' in een koffer gemaakt in Duitsland. (L:36 x W:45 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Phillipus MYS (1801-1881) 'Wijn en water ampullen', zilver, Brugge. 779g. (L:18,5 x W:26,5 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Veertien Islamitische en Indiaanse amulet of opslagdoosjes, zilver en verzilverd. 19de/20ste eeuw. (L:9,5 x W:16,5 x H:2,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Twaalf sets van 12 verzilverde messen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
Een collectie tafelaccessoires en gebruiksgoederen, verzilverd metaal en glas. (L:31,5 x W:46 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Jean Louis Schlingloff 'Karel De Stoute & Maria Van Bourgondië', Hanau, Duitsland. 6,5 kg. (L:18 x W:18 x H:57 cm

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000