Johan TAHON (1965) 'Zonder Titel' een ets. 25/30. (W:45,5 x H:25 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 200

Johan TAHON (1965) 'Zonder Titel' een ets. 25/30

Johan TAHON (1965)

45,5 cm

25 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

389

22621

Johan TAHON (1965)
Johan TAHON (1965)
Johan TAHON (1965)
Johan TAHON (1965)
Johan TAHON (1965)
Johan TAHON (1965)
Johan TAHON (1965)

Lea VANDERSTRAETEN (1929) 'Bloemen in de tuin' olie op doek. (W:80 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jozef MEES (1898-1987) 'Compositie' 1969. (W:72,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke Russische icoon 'Transfiguratie - Verheerlijking op de Berg Tabor' 19de eeuw. (W:27 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Lezende Heilige Hieroymus', olie op doek. 18de eeuw. (W:71 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pal HORVATH (1936) 'Compositie'. (W:65 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Karel DE BAUW (1909-2002) "Boerin" 1975. (W:80 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Russische 'Vetka' icoon, 'Moeder Gods, vreugde voor alle lijdenden', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Sneeuwlandschap'. (W:58 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500