Een zilver 'confiturier' met bijgevoegde lepels. Frankrijk, 950/1000. (L:15 x W:22 x H:24 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 600

Een zilver 'confiturier' met bijgevoegde lepels. Frankrijk, 950/1000.

Met een onbekend maker'smerk. Lepels waarschijnlijk niet origineel, maar verguld zilver.

Brutogewicht: 1494g. (De glazen schaal zit vast en kan niet worden verwijderd voor het gewicht).

15 x 22 x 24 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

97

22619

Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver
Een zilver

ZILVERWERK
Wiskemann, een grote collectie serveer- en tafelaccessoires. (L:36 x W:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een 'Chocolatière', zilver en hout. Ieper, België, 18de eeuw. 1,049kg. (L:13 x W:26 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Jean-François VEYRAT (XIX) 'Vierdelig koffie en theeservies, zilver'. 1,796kg. (H:26 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een verguld bestek 'SBS' in een koffer gemaakt in Duitsland. (L:36 x W:45 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een 184-delig verzilverd bestek met Perles decor. (L:36 x W:47 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een schaal met blauw glas, zilver. Bijgevoegd een verzilverd olie- en azijnstel. (L:13,5 x W:20 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een collectie tafelaccessoires en gebruiksgoederen, verzilverd metaal en glas. (L:31,5 x W:46 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Een verzilverd koffie en theeservies met samovar, suikerpot, melkkan en tafelbel. H&Co. (L:20 x W:26 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600