Henri JACOBS (1864-1935) 'Buste van een dame' gepatineerd brons. Gieterijstempel Luppens. (L:24 x W:29 x H:52 cm)
Lot 075

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Henri JACOBS (1864-1935) 'Buste van een dame' gepatineerd brons.

Gieterijstempel H. Luppens & Cie, Editeurs.

Hoogte inclusief sokkel: 52 cm.

Henri JACOBS (1864-1935)

24 x 29 x 52 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

75

22602

Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)
Henri JACOBS (1864-1935)

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'. (L:27 x W:43 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Madonna met kind op een maansikkel, een antieke houtsculptuur. Circa 1500-1520. (L:18 x W:32 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971. (L:5 x W:7 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een figuur van een Fazant, in de stijl van Rochard. Kunstbrons. Art Deco. (L:16 x W:56 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Daniel D'HAESELEER (XX) 'Boom'. (W:60 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Armand FAGOTTO (XX) 'Leeuwin met slang'. (L:28 x W:56 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996. (W:14 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

L. MAUPERTUIS (XX) Een decoratieve figuur van een pauw, gepatineerd brons. (L:17 x W:57 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200