Een architecturaal model van een draaitrap. 20ste eeuw. (H:47,5 x D:29 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 600

Een architecturaal model van een draaitrap.

Eerste helft van de 20ste eeuw.

47,5 cm

29 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

377

22599

Julian Espinosa, een klassieke gitaar. 1989.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 50 Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Montblanc, Meisterstück, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een houtgesculpteerde zonnespiegel met gebogen stralen, convexe spiegel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke dirigeerstok, Birmingham, UK, 1892.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 26 round Stoff Nagel BMF kandelaars

Drie boeken met antieke postkaarten, '14-'18, Ruïnes en kleine dorpen.

Schattingsprijs: € 300 - 500