Een verguld bronzen schouwklok, rijk afgewerkt met putti, ramskoppen en guirlandes in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (L:27 x W:35

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 1.200

Een verguld bronzen schouwklok, rijk afgewerkt met putti, ramskoppen en guirlandes in Lodewijk XV stijl.

19de eeuw.

27 x 35 x 60 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

20

22544

Longines, een collectie van 3 polsuurwerken.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons en Sèvres porselein. 19de eeuw. (L:20 x W:53 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok, brons, Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (L:22 x W:38 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar Cassolettes met verborgen kandelaars, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (H:24 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar marmer cassolettes, marmer gemonteerd met brons in een Lodewijk XVI stijl. Ramskoppen en Zwanen. (L:20 x W:25 x H:49 cm

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote staande klok, marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. Circa 1970. (L:32 x W:61 x H:220 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een driedelige schouwgarnituur met een haan en kinderen. 19de eeuw. (L:11 x W:27 x H:36 cm)

James PRADIER (1790-1852) 'Schouwklok met een gezeten dame'. (L:21 x W:45 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600