Een antieke houtsculptuur van Heilige Johannes, 14de eeuw. (L:21 x W:31 x H:140 cm)
Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 2.800
Titel | Een antieke houtsculptuur van Heilige Johannes, 14de eeuw. (L:21 x W:31 x H:140 cm) |
Afmetingen | 21 x 31 x 140 cm |
Veilingsdatum | 06/12/2023 - 06/12/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 3.500 |
Lot nummer | 475 |
Lot ID | 22508 |
Een albast gesculpteerd relief, Mechelen, 17de eeuw. Deels verguld, Calvarie. (W:10 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een paar decoratieve figuren van reebokjes, gepatineerd brons. Circa 1970. (L:16 x W:70 x H:66 cm)
Een antieke Russische 'Vetka' icoon, 'Moeder Gods, vreugde voor alle lijdenden', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)
Schattingsprijs: € 700 - 900