Een antieke houtsculptuur van Heilige Johannes, 14de eeuw. (L:21 x W:31 x H:140 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 2.800

Een antieke houtsculptuur van Heilige Johannes, 14de eeuw.

21 x 31 x 140 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.500

Lot nummer

475

22508

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal. (H:76,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Marc D'HAENENS (XX) 'Grote Amethist'. (L:32 x W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een albast gesculpteerd relief, Mechelen, 17de eeuw. Deels verguld, Calvarie. (W:10 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een paar decoratieve figuren van reebokjes, gepatineerd brons. Circa 1970. (L:16 x W:70 x H:66 cm)

Een antieke Russische 'Vetka' icoon, 'Moeder Gods, vreugde voor alle lijdenden', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Phillipus MYS (1801-1881) 'Wijn en water ampullen', zilver, Brugge. 779g. (L:18,5 x W:26,5 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

A. HARDY (XIX) 'Wijwatervat' brons op marmer. (W:30 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Gotische bronzen driepikkel 'Grappe', 15de eeuw. (L:27 x W:34 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700