Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Collage met 9 tekeningen' Inkt en pen op papier. (W:13 x H:10,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 300

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Collage met 9 tekeningen' Inkt en pen op papier.

Getekend op de achterzijde.

Afmetingen voor de grootste tekeing (centraal).

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

13 cm

10,5 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

402

22420

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

Frans CLAERHOUT (1919-2006) 'Boer met een ram'. (W:92 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Salvador DALI (1904-1989) 'Don Quichote De La Mancha'. (W:175 x H:225 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Louis COLSOUL (1907-1999) 'Twee Paarden'. (W:54 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'. (W:37,5 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Emile CLAUS (1849-1924) 'Portrait de Camille Lemmonier' een lithografie. 36/50. (W:38,5 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Landschap'. (W:75 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Russische icoon 'Heiligen Constantijn en Helena bij het kruis', 18de/19de eeuw. (W:43,5 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' - 1910. Een originele poster. (W:59,5 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250