Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw. (W:58 x H:89 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 190

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schilderij werd verdoekt.

58 cm

89 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

438

22267

Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een decoratief schilderij 'Soldaat op een paard' olie op doek. (W:65 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Twee verzegelde theca met relikwieën 'De Sepulcro B.M.V., Alfonsus van Liguori'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een houtgesculpteerd en gepatineerd figuur van Madonna met kind. 18de eeuw. (L:33 x W:34 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Salvador DALI (1904-1989) 'Don Quichote De La Mancha'. (W:175 x H:225 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Godfried VERVISCH (1930-2014) 'Ziek Te Bed' een tekening, op papier. (W:37 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'. (W:46,5 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke icoon, 'Het Laatste Avondmaal'. (W:26 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250