Een paar tafellampen, verguld metaal met paarden. Circa 1980. (W:37 x H:64 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 240

Een paar tafellampen, verguld metaal met paarden. Circa 1980.

Paarden gemaakt uit resine.

Afmetingen zonder lampenkamp.

37 cm

64 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

342

22240

Een mid-century plafondlamp, gelakt metaal. (H:23 x D:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een salontafel, acryl en glas, 20ste eeuw. (L:80 x W:140 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'. (H:23 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zani Collection, Italië. Een leder en verguld metalen salon. (L:110 x W:175 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Mauro MANETTI (XX) 'Dennenappel'. (H:22,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Boheemse, getinte glazen luchter met 18 lichtpunten. (H:65 x D:89 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een decoratieve 'Sac-à-Perles' luchter met gekleurd glas. (H:82 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'. (W:178 x H:129 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200